تبلیغات

ابزار هدایت به بالای صفحه

تولید میهن : معرفی کالاهای با کیفیت ایرانی

 در این مدت که روی لوازم تحریر ایرانی تحقیق می کنم یک خودکار ایرانی دیگر نیز پیدا کردم، خودکار پلیکان، ساخت شرکت پلیکان ایران، که تحت لیسانس پلیکان آلمان است و کارخانه آن نیز در کیلومتر 32 جاده مخصوص کرج است.

از چپ به راست :

همه خودکارهای پلیکان

خودکار 930

4 رنگ اصلی و 4 رنگ فانتزی(صورتی، بنفش، نارنجی، آبی فیروزه‌ای) را دارد.

خودکار ژل 938

با جوهر ژل که این نوع خودکارها بسیار روان مینویسند (مثل روان نویس) و پررنگ تر از خودکارهای معمولی. البته زودتر تمام میشوند و قیمتشان هم گرانتر است. این خودکار در چهار رنگ اصلی تولید شده است.

خودکار ریس

خودکار معمولی در 4 رنگ اصلی

خودکار فشاری نکست

تنها در دو رنگ آبی و مشکی عرضه شده و خود تولید کننده می گوید رنگ جوهرش متفاوت است، من خودم هنوز آزمایش نکردم. این خودکار جای دست لاستیکی هم دارد.

 

البته توجه داشته باشید که جوهر و نوک همه خودکارهای ایرانی، وارد می شود، اما باز بهتر از این است که تولید شده وارد شود چرا قسمت «کار کارگر» در ایران انجام می شود که اشتغال آفرین است. در ضمن، اگر خودکارهای ایرانی بازار بزرگ داشته باشند شاید تولید قسمتهای دیگر هم بصرفد و کم کم آنها را نیز شروع کنند.

 



این صفحه را به اشتراک بگذارید

طبقه بندی: لوازم التحریر،
برچسب ها: خودکار، پلیکان، ایران، ایرانی، باکیفیت، روان، نویس، جوهر، ژل، فشاری، ساده، معمولی، ارزان، مرغوب، مناسب، نوشت افزار، لوازم تحریر، لوازم التحریر، مدرسه، مهر، بازگشایی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 16 شهریور 1391 توسط تولید میهن

.: Weblog Themes By MihanSkin :.