تبلیغات

ابزار هدایت به بالای صفحه

تولید میهن : معرفی کالاهای با کیفیت ایرانی
بسم الله

کیف مدرسه، برچسب، و غیره ایرانی ، با طرحهای فرهنگی! خوابم یا بیدار؟


                                

این محصولات که با نام تجاری قاصدک روانه بازر شده اند شامل کیف مدرسه، برنامه هفتگی، انواع برچسبها و طرحهای مختلف دفتر مشق و نقاشی می شوند. تلاش موسسه خیبر فقط ارائه محصولاتی با تصاویر و نقش و نگارهای جدید نبوده است. بلکه این مجموعه سعی دارد تا شخصیتهایی را خلق کند که بتوانند سبک زندگی ایرانی و اسلامی را ترویج دهند. کاری که اگر موفق شوند، کارستان خواهد بود.


                                                            

ثنا و ثمین دو دختر 6 و 10 ساله با سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند که تصاویر آنها بروی لوازم‌التحریر، کیف و ... منتشر شده است تا در مقابل نمونه‌های غربی ارائه شود. محصولات ثنا و ثمین متنوع بوده و از میان آنها می‌توان به دفتر، کیف، جامدادی، پوستر، برچسب و برنامه کلاسی و... اشاره کرد. همچنین لوازمالتحریر برادر این دو دختر یعنی سینا نیز به زودی رونمایی می‌شود.


                                                   

این قسمت رو از وبلاگ هوران پیدا کردم :

در عکس برگردانهای ثَنا و ثَمین میبینیم که ثَنا و ثَمین هم مثل دختران دیگر فعال هستند. مثلا، ثَنا به ما نشون میده که وقتی چادر سرشه هم میتونه عکاسی کنه، رانندگی کنه و یا به سفر بره. ثَمین هم با اینکه کوچــکتره اما او هم برای خودش چادری مخصوص داره. ثَنا و ثَمین هر دو مُحجبه و با حجابند و همیشه در کنار همند. آنها علاوه براینکه برای کارهای عبادیشون، مثله نماز خواندن و قرآن خواندن ، اهمیت قائل هستند به مطالعه ، به هنر، به تحصیل، به اینکه تمیز و مرتب باشند، به ورزش و سلامتیشون هم  اهمیت میدند .

از نظر من ثَنا و ثَمین ، دختران پر شور و پر انرژی هستند که همه ی دختران میتوانند از آنها ایده بگیرند.

البته از منظر فرهنگی من به بعضی قسمتهای کارشان ایراد دارم، مثلا چرا صفحه اول قسمت دخترانه شان، باید یک دخترخانم 10 ساله جلوی میز آرایش باشد؟ ظاهرا اندکی بیش از حد لازم به زیبایی ظاهری و فعالیت بیرون از خانه اهمیت داده‌اند؛ اما باز از باربی و ... که بهتر است!  
این لینک شما را به لیست محصولات این گروه می برد :
http://ghasedakk.ir/pack/list.html

این گروه ظاهرا در کرج هستند و از این طریق می توانید با آنها تماس بگیرید :
تلفن       32211033 - 026             پست الکترونیک
           info@ghasedakk.ir


این صفحه را به اشتراک بگذارید

طبقه بندی: لوازم التحریر،
برچسب ها: کیف، دفتر، جامدادی، برچسب، پوستر، مدرسه، لوازم تحریر، لوازم التحریر، ایرانی، فرهنگی، با کیفیت، اسلامی، مرغوب، تولید، تولیدی، ثنا و ثمین، دخترانه، پسرانه، کتاب رنگ آمیزی، مشق، سیمی، فنر،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 23 شهریور 1391 توسط تولید میهن

.: Weblog Themes By MihanSkin :.